Sadece Magazin

Yalı Çapkını 67. bölümde neler olacak? Seyran derin yaralarla mücadele ediyor

  • 25 Nisan 2024
  • 13 kez görüntülendi.

Yalı Çapkını 67. bölümde neler olacak? Seyran derin yaralarla mücadele ediyor

Star TV’de cuma akşamları izleyici ile buluşan Yalı Çapkını 67. bölümüyle 26 Nisan Cuma akşamı ekranlara gelecek. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? İşte Yalı Çapkını’nın yeni bölümünün detayları…

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu Yalı Çapkını, 67. bölümü ile 26 Nisan Cuma 20.00’de Star’da ekrana gelecek.
26 Nisan Cuma akşamı ekrana gelecek Yalı Çapkını’nın yeni bölümünün konusu şöyle;
Ferit ve Seyran tehlikenin kıyısındayken, Akın ondan hiç beklenmeyecek bir şey yapar.
Ölümle burun buruna gelen Seyran, ona yaşatılan travmatik acıların bıraktığı derin yaralarla mücadele etmeye çalışır.
Evden kovulan ve zor duruma düşen İfakat ne yapacağına karar vermeye çalışırken, Halis Ağa’nın karşısına çıkıp yıllardır sakladığı bir gerçeği dile getirir.
Kaya, Suna’ya onu üzecek bir gelişmeyi itiraf eder. Esme ve Kazım arasında ise şimdiye kadar hiç bahsedilmeyen eski defterler açılır.
Seyran’ın yaşadığı acılar karşısında ona nasıl destek olacağını bilemeyen Ferit, kendini bu durum karşısında çaresiz hisseder.
Her şeyin sona erdiğini düşünürken, intikam peşine düşen yeni bir düşman Ferit’in büyük bir endişeye kapılmasına neden olur.
Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor ve Binnur Kaya’nın başrolde olduğu dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Diren Polatoğulları, Taro Tekin Emir, Turgut Tunçalp, Sezin Bozacı, Buse Buçe Kahraman, Öznur Serçeler, Toprak Sağlam, Hülya Duyar, Yiğit Tuncay, Gülen Gedikoğlu gibi isimler de yer alıyor.
Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Barış Günger kaleme alıyor.
Yeni tanıtımda; evine dönen Seyran’ın travmalarını gören Ferit’in eşi için korkması ve “Ne yaptılar sana Seyran?” diye sorması dikkat çekti.
YALI ÇAPKINI 67. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Sadece Magazin için

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ