Güzel bir manken,iyi bir blogger ve artık oyuncu DİLARA KIRMIT

DİLARA KIRMIT

Güzel Manken Dilara Kırmıt Beyaz Perde’de Yerini Aldı !

2018 yılında FashionTv tarafından yılın en iyi bloggerı ödülüne layık görülen Dilara Kırmıt yakın zamanda bir ödüle daha hazırlanıyor.

16 yaşından bu yana Moda yazıları ile yurtiçi ve yurtdışı adından sıkça söz ettiren Kırmıt yazarlığın yanında profesyonel anlamda mankenlik yaparak ünlü markaların aranan yüzü oldu.

Mankenlik ve Yazarlık kariyerine oyunculukta ekleyerek kariyer basamaklarını hızla çıkan güzel manken Dilara Kırmıt başrolünde Hazal Kaya ve Onur Tuna’nın ve bir çok ünlü isimlerinde yer aldığı sürpriz bir sinema filminde yerini aldı dün ilk set gününü tamamlayan Dilara KIRMIT; “ Çok yorucu olsada çok keyifliydi  sevgili yönetmenimiz ve tüm ekip ve oyuncular işini hep olduğu gibi çok profesyonel yapıyorlar herkes sıcak kanlı hiç yabancılık çekmedim ve büyük bir deneyim kazandım  orada olmak gurur verici bende herkes gibi heyecanla bekliyorum” diyerek ilk set gününün heyecanını bizlerle paylaştı.

Mankenlik hayatınıza veda edicek misiniz ? Sorusuna güzel manken “Hayır tabi ki o benim en güzel yolculuğum kendimi podyumda ve stüdyoda çok mutlu hissediyorum oyunculuk en büyük hayalim olsada vazgeçmem bu işler şans işi .” diyerek güzel mankeni podyumlarda görmeye devam edeceğiz.